W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Culture Night – Kazachstan
Data rozpoczęcia 2019-03-16
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

"Culture Night – Kazachstan" to ostatni z cyklu wydarzeń, podczas którego przeniesiemy się do najbardziej odległego kraju spośród dotychczasowych 3 edycji projektu. Podczas spotkania nasi studenci zaprezentują historię i kulturę mieszkańców Kazachstanu. To ogromy kraj, gdzie można zobaczyć całą planetę różnorodnych miejsc i krajobrazów - od stolicy, Astany, z drapaczami chmur, po dzikie zielone stepy; od zaśnieżonych gór na północy, po pustynie na południu.

"Culture Nights" to projekt realizowany przez Centrum Promocji UMCS wraz z laureatami konkursu Talenty na UMCS. W ramach programu uzdolnieni młodzi ludzie z dziewięciu państw świata zostali przyjęci na bezpłatne studia na naszej uczelni. Organizowany przez nich cykl spotkań ma na celu przybliżenie studentom i mieszkańcom Lublina kultury, historii oraz obyczajów krajów, z których pochodzą zagraniczni żacy. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej