W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ćwiczenia z wolności / warsztaty sensoryczne dla dzieci w wieku 3-6 lat

Ćwiczenia z wolności / warsztaty sensoryczne dla dzieci w wieku 3-6 lat
Data rozpoczęcia 2018-12-08
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Podczas kolejnego spotkania zajmiemy się pojęciami takimi jak „Lekkość”, „Przejrzystość” i „Zwartość”, które podczas wizyty będą odkrywane w prezentowanych dziełach sztuki na wystawie „Six Memos”. Podczas zajęć plastycznych stworzymy cykl eksperymentów, tworząc z produktów spożywczych wyjątkowe masy o przeróżnych właściwościach. Będziemy badać ciężkość, konsystencję i przejrzystość samodzielnie zrobionych ciastolin i płynów. Czeka nas niesamowita zabawa. Uwaga! Można się tu nieźle pobrudzić!

ZAPISY: / tel. 466 59 20 wewn. 32 (imię, nazwisko oraz wiek dziecka; w tytule maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej