W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Cykl "Dzieciniada" - Zaczarowany ołówek

Cykl "Dzieciniada" - Zaczarowany ołówek
Data rozpoczęcia 2013-09-14
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Spotkanie

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza dzieci, w wieku przedszkolnym i szkolnym, do stworzenia wyjątkowych przyborów szkolnych. Zwykłe kredki i ołówki zamienimy w małe dzieła sztuki!

Wspólnie nauczymy się sztuki ozdabiania przedmiotów techniką marmurkową. Wszyscy uczestnicy warsztatów zabiorą ze sobą własnoręcznie udekorowane kredki i czarodziejskie ołówki, które nie boją się żadnej klasówki!
Warsztaty poprowadzi pani Agnieszka Wróblewska.
Technika marmurkowa jest najprostszą, a zarazem bardzo oryginalną metodą zdobienia przedmiotów codziennego użytku. Malujemy farbami wzór na wodzie i przenosimy na dekorowany przedmiot poprzez zanurzenie. Świetna zabawa w cudowne bajkowe kolory!
Zapewniamy wszystkie materiały.

Zapisy – s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 10
Ilość miejsc ograniczona.
wstęp – 5zł


O Cyklu:
DZIECINADA to cykl wydarzeń edukacyjno – artystycznych dla najmłodszych. W ramach cyklu Dzieci zdobywają nowe umiejętności, biorą udział w warsztatach i spotkaniach, które pokazują im, jak twórczo i wesoło spędzać czas. W ramach cyklu odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne, zabawy taneczne. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie!
Od września 2013 roku wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „Dziecinada” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl