W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Cykl „My Mamy” - Girlandy

Cykl „My Mamy” - Girlandy
Data rozpoczęcia 2013-11-14
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Warsztaty

Moda na skandynawski wystrój wnętrz podbija serca Mam i Dzieci. Coraz częściej w pokojach maluchów i starszaków pojawiają się Tildy oraz wzornictwo czerpiące ze skandynawskiego folkloru. Zapraszamy na warsztaty, podczas których uszyjemy przepiękne i jedyne w swoim rodzaju girlandy lub, jak kto woli chorągiewki, proporczyki w skandynawskim stylu. Można je zawiesić na ścianie, pod sufitem, nad łóżeczkiem dziecka... Na pewno dodadzą wnętrzu ciepła. A co najważniejsze – będą wykonane przez Mamę. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Małecka.
W cenie warsztatów zapewniamy wszystkie materiały warsztatowe. Zachęcamy również do przyniesienia własnych materiałów, jeśli Mamy takie posiadają i chciałyby je wykorzystać.

Zapisy, kontakt s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
koszt uczestnictwa – 10 zł

O Cyklu:
„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, bierzemy udział w warsztatach, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”. Koordynatorką cyklu jest Sylwia Wójcik.