W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Cyrk na Węglinie" - pokaz i warsztaty

"Cyrk na Węglinie" - pokaz i warsztaty
Data rozpoczęcia 2012-04-21
Godzina rozpoczęcia 12:00
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin" zaprasza na spotkanie "Cyrk na Węglinie" w ramach cyklu „Dziecinada”.
Pokaz sztuki cyrkowej w wykonaniu Daniela Chlibiuka i Marka Żmudy. Prowadzący należą do Fundacji „Sztukmistrze”, która promuje oraz wspiera sztukę nowego cyrku. W tym roku organizuje 35. edycję EJC - European Juggling Convention, która po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, właśnie w Lublinie.
Po pokazie sztukmistrze poprowadzą warsztaty cyrkowe. W programie: żonglerka chustami i piłkami, manipulacja talerzykami, żonglerka diabolo, ekwilibrystyka na kuli i linie.

Spotkanie dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Program spotkania:
godz. 12.00 – pokaz sztuki cyrkowej (na tę część nie obowiązują wcześniejsze zapisy, wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych)
godz. 12.30 – warsztaty cyrkowe dla dzieci w wieku 6-12 lat. Wstęp 5 zł. Ilość miejsc ograniczona. Uczestnictwo tylko po uprzednim zgłoszeniu – s.wojcik@ddkweglin.pl.