W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Cyrk Podwórkowy
Data rozpoczęcia 2017-07-24
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Węglin Północny, Skwer między ul. Wokulskiego/Kmicica/Zagłoby
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie i Urząd Miasta Lublin
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Od 23 do 26 lipca, na podwórkach ośmiu dzielnic Lublina odbędą się bezpłatne występy sztukmistrzów. Pan Ząbek, Aryman, Kacper Wydmański i Marcin Ex Styczyński w zabawnych i widowiskowych pokazach będą zapraszać mieszkańców do udziału w zbliżającym się Carnavale Sztukmistrzów.

Cyrk Podwórkowy to czterech artystów z Polski, którzy swoje niezwykłe umiejętności chcą pokazać wszystkim mieszkańcom Lublina. Specjalny program zaprezentują: Pan Ząbek – dobrze znany lubelskiej publiczności iluzjonista i showman, Aryman, czyli specjalista w czynnościach rzadko spotkanych znany z telewizyjnego show „Mam Talent”, Kacper Wydmański – żongler i iluzjonista oraz Marcin Ex Styczyński, który pluje ogniem. Każdy z nich jest specjalistą w swojej profesji, a wspólnie tworzą spektakularny program. Mocne wrażenia i mnóstwo śmiechu gwarantowane.

Wydarzenie w ramach VIII edycji Carnavalu Sztukmistrzów >>>