W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Cyrkulacje 2019 - Finał!
Data rozpoczęcia 2019-10-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Fundacja Sztukmistrze, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spektakl

CYRKULACJE 2019, czyli Wschodnioeuropejski Konkurs Etiud Nowocyrkowych to wyjątkowe święto twórców, artystów i widzów, którym bliska jest idea Nowego Cyrku. Cyrku, który bawi, wzrusza, trzyma w napięciu, tworzy obrazy pełne treści i emocji. Tu nie zobaczymy tresury zwierząt, a zachwyt wzbudzą kunszt wciąż doskonalących się artystów i rozmaitość prezentowanych form.

W dniach 25-27 października na scenie Centrum Spotkania Kultur przed publicznością i jury składającym się z doświadczonych specjalistów z zakresu teatru i Nowego Cyrku z Polski i Europy przedstawią efekty swojej pracy artyści z Europy Środkowo-Wschodniej. Każdy z zaproszonych artystów w unikalnej etiudzie zaprezentuje swoją dyscyplinę, pokazując, jak piękna i kreatywna jest współczesna sztuka cyrkowa. Każda z etiud ma szanse na jedną z trzech nagród głównych oraz nagrody specjalne m.in. Nagrodę Najlepszy Trick, Nagrodę Publiczności, Nagrodę Festiwalu Carnaval Sztukmistrzów i Nagrodę Mediów.

Spektakle Finałowe

  • 25 października godz. 19.00 - spektakl premierowy, z głosowaniem Publiczności
  • 26 października godz. 18.00 - spektakl z udziałem jury i głosowaniem Publiczności
  • 27 października godz. 18.00 - spektakl z werdyktem jury i ceremonią wręczenia nagród

Wydarzenie tłumaczone jest na Polski Język Migowy.
Bilety dostępne przez Going., empik bilety i w salonach empik


Organizatorzy: Fundacja Sztukmistrze, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Wydarzenie jest organizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej