W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Cywilizacja" - serial improwizowany na żywo| odc. 5

"Cywilizacja" - serial improwizowany na żywo| odc. 5
Data rozpoczęcia 2017-03-19
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Sala Widowiskowa, Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a
Organizator Impro Teatr Bezczelny
Kontakt Rezerwacja: kontakt@bezczelni.com
Udział Płatny
Koszt udziału bilety: 10zł ulgowy /15 zł normalny – do nabycia przed pokazem
Kategoria Improwizacja

"Cywilizacja" to pięcioodcinkowy serial improwizowany osadzony w realiach starożytności. Bogowie, śmiertelnicy, filozofowie, mityczne kreatury, miłość, walki i intrygi.

Hellada i jej starożytna codzienność. Wieczne uczty bogów, zakrapiane dionizje, tłumne olimpiady. Walki gladiatorów, filozofujący filozofowie, egzaminy w gimnazjonach, polityczne sądy na agorach. Spartańskie warunki, syzyfowe prace, sałatka grecka.
Poznajcie codzienne życie i przyziemne problemy bogów oraz nieziemskie losy śmiertelników. Odkryjcie tajemnice mitycznych stworzeń, wstydliwe problemy herosów, walki o przetrwanie wielkich idei filozoficznych.

Czy w koniu trojańskim naprawdę mieści się aż tylu ludzi? Czy na szczycie Olimpu, wśród śniegów i wichrów faktycznie można chodzić półnago? Czy olimpijczycy ze Sparty byli na dopingu? I co do kroćset jest w tej puszce Pandory?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź poznając i śledząc losy naszych bohaterów: niesamowitych bogów i jeszcze bardziej niezwykłych śmiertelników. Oni właśnie dają początek... nowej cywilizacji!

Patroni medialni: Radio Lublin, Radio Centrum, Panorama Lubelska