W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Czytanie miasta
Data rozpoczęcia 2017-06-02
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Między Słowami kawiarnia&księgarnia, ul. Rybna 4/5
Organizator Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN", Między Słowami kawiarnia&księgarnia
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

"Kasia i Tomek" to niezwykły, małżeński duet, który prezentuje twórczość powstającą w rytmie uczuć, jakie stale im towarzyszą. Nie chodzi tu bynajmniej jedynie o wzajemne relacje, ale także o spostrzeżenia autorki na temat wszystkiego, co ją otacza, ubrane w melodie, które coraz częściej podsuwa jej mąż.
Okazuje się, że pomysł na wspólne muzykowanie, początkowo nieco abstrakcyjny, przełożył się na wiele ciekawych doświadczeń w kontakcie z publicznością, która coraz cieplej przyjmuje to, co "Kasia i Tomek" chcą przekazać. Niebanalne teksty, wpadające w ucho melodie i wzajemną relację, na którą naprawdę dobrze się patrzy. 
Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Zapraszamy

Kasia Szczepaniak - autorka tekstów piosenek, wierszy, bajek i scenariuszy teatralnych. Instruktor pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi m.in. w ramach zajęć teatralnych i literackich.

Między Słowami
kawiarnia&księgarnia
ul. Rybna 4/5

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej