W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Died Moroz Convention
Data rozpoczęcia 2010-01-22
Godzina rozpoczęcia 16:44
Miejsce Muszla koncertowa w Ogrodzie Saskim, Aleje Racławickie
Kategoria Koncert

"W najbliższy piątek, w mroźnych okolicznościach Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego, wystartuje pierwsza odsłona Died Moroz Convention.

Zaczynamy o 16.44 koncertem projektu UNGUT a nastepna w kolejce jest ekipa Śmierć Disko Sound(s). W dalszej części pojawią sie tacy wykonawcy jak: Enthymion, Invitro, Respirator, Taraban czy Death Naturath.
Całość zakończy lodowatym noisem Dr Szron (ksywka zobowiązuje) z kolektywu Redekonstrukcje. Poza muzyką będzie można posmakować ciepłej kuchni serwowanej przez załogę „Jedzenie zamiast bomb”.

Died Moroz Convention to prawdziwie zimowy test zarówno dla publiczności jak również dla artystów i organizatorów. Mamy nadzieję, że razem wyjdziemy z niego zwycięsko a sama impreza na stałe wpisze się w kalendarium kulturalne Lublina.
Zatem raz jeszcze zwołujemy wszystkich na pierwszy Died Moroz Convention.
Do zobaczenia !!!

R/R"

Robert Kuśmirowski/Rafał Chwała