W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Do góry nogami” Teatr Atofri / Poznań

„Do góry nogami” Teatr Atofri / Poznań
Data rozpoczęcia 2016-02-21
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 Lublin
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł-bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie bezpłanie
Kategoria Spektakl

Twórcy spektaklu piszą: Tytuł stanowi punkt wyjścia do zadania pytania, jak wygląda świat postawiony na głowie, i czy wszystko nadal ma takie samo znaczenie. Zmiana punktu widzenia daje nowy widok. Dziecięca wyobraźnia wolna od stereotypów, nie znająca słowa “nie można“, pozwala wyjść poza ramy i dostrzec rzeczy stojące na głowie, pełne fantazji, wolne od norm. Spektakl jest próbą skomunikowania się z dziećmi językiem tańca. Podwórkowe zwisanie na trzepaku otwiera pomysły na działanie w przestrzeni, które zachęcają do zabaw z przewrotem i nogami do góry.

Cena: 30 zł (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.

Spektakl dla dzieci w wieku 1 - 5 lat 

reżyseria: Beata Bąblińska
scenografia, kostiumy: Piotr Zawada
muzyka: Maria Rumińska
choreografia: Marta Zawadzka
występują: Marta Zawadzka, Grzegorz Babicz
światła/dźwięk/postać: Agnieszka Nowacka

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej