W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Domowe czytanie Andersena: Historia najmniej prawdopodobna

Domowe czytanie Andersena: Historia najmniej prawdopodobna
Data rozpoczęcia 2020-03-25
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce online
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

W ramach cyklu Domowe czytanie Andersena, Teatr zaprasza do oglądania autorskich nagrań audio i wideo baśni Hansa Christana Andersena. W najbliższą środę, 25 marca obejrzycie baśń Hansa Christiana Andersena pt. "Historia najmniej prawdopodobna" w interpretacji naszych aktorów: Kinga Matusiak-Lasecka i Daniel Lasecki, oprawa muzyczna: Daniel Lasecki.

 

Co tydzień, we środy od 18:00 do 21:00, będziemy udostępniać Wam jedno takie wydarzenie. Zachęcamy do poszperania w domowej biblioteczce i odnalezienia egzemplarza Baśni Andersena, na pewno gdzieś je macie. jeśli nie to poszukajcie tekst w internecie (korzystając z legalnych źródeł !) i przeczytajcie je razem z naszymi aktorami. Możecie też puścić to nagranie swoim dzieciom do snu, jako forma dobranocki. A może chcecie sami stworzyć swoją własną interpretację baśni?
 

 Nagranie wideo będzie można zobaczyć na profilu Teatru na Facebook oraz na stronie: Teatroteka Andersena https://teatrandersena.pl/teatroteka/

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej