W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drum’n Dreams - warsztaty perkusyjne

Drum’n Dreams - warsztaty perkusyjne
Data rozpoczęcia 2014-07-10
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

Warsztaty perkusyjne, podczas których uczestnicy zapoznają się z procesem własnoręcznej produkcji bębna, kija deszczowego i happy drums. W trakcie zajęć , opartych na jednoczesnym graniu i współpracy powstaną utwory improwizowane. Drugim tematem będzie gra inspirowana rytmami pochodzącymi zarówno z sąsiedzkich, jak i bardzo odległych kultur.

Tomasz Bozdek ­ inicjator powstania grupy Tomabas, muzyk i producent instrumentów perkusyjnych. Od ponad 20 lat zajmuje się produkcją perkusyjnych instrumentów muzycznych, m.in. bębnów, kijów deszczowych. Zaangażowany w wiele międzynarodowych i międzykulturowych projektów muzycznych.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 516 192 420 lub mailowo pod adresem wawiorkaj@gmail.com. Kuratorem wydarzenia jest Joanna Wawiórka – Kamieniecka.