W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Dwa spotkania z KLANZĄ

Data rozpoczęcia 2010-11-23
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Studenci specjalności Animator i Menedżer Kultury zapraszają na dwa spotkania z przedstawicielami Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

Godz. 17:00 aula Instytutu Pedagogiki UMCS
Spotkanie „Potęgowanie siły umysłu: kuglarstwo w edukacji”
W programie wystąpienia lubelskich pedagogów cyrku związanych ze Stowarzyszeniem KLANZA i lubelskimi Sztukmistrzami, którzy opowiedzą o przeprowadzonych badaniach w tym zakresie oraz o doświadczeniach z własnej pracy. Następnie widzowie obejrzą spektakl pt. „Czerwony kapturek” przygotowany przez studentów w oparciu o sztuki kuglarskie. Na zakończenie lubelscy Sztukmistrzowie poprowadzą warsztaty, podczas których każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił w zmaganiach z rekwizytami kuglarskimi. W przerwach będzie można obejrzeć wystawę zdjęć z tegorocznej edycji Carnavalu Sztuk - Mistrzów, przygotowaną przez studentów specjalizacji fotograficznej.

Godz. 18:15 Klub "Piwnica"
Spotkanie "Z KLANZĄ na Ty"
Spotkanie z przedstawicielami KLANZY skierowane do przyszłych pedagogów/pedagożek, animatorów/animatorek kultury o tym jak urozmaicać sposoby nauczania.

Wstęp wolny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne