W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzielni z Dzielni – warsztaty animacji poklatkowej

Dzielni z Dzielni – warsztaty animacji poklatkowej
Data rozpoczęcia 2015-10-08
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Ladies & gentlemen, dziewczęta i chłopcy!
Oto przed Wami szansa by dołączyć do drużyny superbohaterów. Przed nami zdjęcia do Dwóch Nowych Epizodów Dzielnych z Dzielni.
Zapraszamy Dzieci w wieku od 6 do 12 lat wraz z opiekunami do udziału w warsztatach animacji poklatkowej. Zwieńczeniem pracy będzie wydawnictwo DVD z zapisem Trzech Epizodów DzD! Uwaga: role Super Królika i Super Kota są już obsadzone!

Działanie będzie kontynuację warsztatów filmowych prowadzonych przez Radosława Bułtowicza i Grzegorza Ignaciuka w ramach projektu kuratorskiego „Nowi w sąsiedztwie” w Kiosku ze sztuką. W wakacje kilkuosobowa grupa dzieciaków przygotowała pierwszą część trylogii „Dzielni z Dzielni”. Do udziału w powstawaniu kolejnej części zapraszamy Dzieci, Rodziców i Dziadków.