W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzielnicowy Klub Żonglerski | Obieramy kierunek

Dzielnicowy Klub Żonglerski | Obieramy kierunek
Data rozpoczęcia 2018-10-13
Godzina rozpoczęcia 12:15
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Warsztaty

Po roku poznawania cyrku, próbowania swoich sił i rozwijania pasji obieramy kierunek. Zapraszamy wszystkich chętnych, zdecydowanych i zdeterminowanych do systematycznego treningu oraz wspólnego tworzenia pokazu. Razem przekroczymy kolejne granice własnych możliwości w pracy z ulubionym sprzętem cyrkowym. Z pomocą specjalistów będziemy ćwiczyć umiejętności potrzebne na scenie. Połączymy pasje w wielkie show!

Przyjdź, pokaż co potrafisz i rób co lubisz!

Terminy spotkań: 15.09., 29.09., 13.10., 27.10., 10.11., 24.11., 1.12., 15.12.2018, godz. 12.15-13.45
Prowadzenie: Marcin Borkowski, Przemysław Buksiński, Monika Kalinowska
Kontakt – Monika Kalinowska / / 81 466 59 16
Koszt udziału – 5 zł
Zapisy –

„Dzielnicowy Klub Żonglerski” to cykl Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”, stworzony dla osób, które chcą żonglować i ćwiczyć na różnych sprzętach cyrkowych. To przestrzeń stworzona dla pasjonatów aktywnego spędzania czasu wolnego. DKŻ to szeroki wachlarz możliwości rozwoju swoich umiejętności, spotkania z ciekawymi ludźmi, wspólny trening. Profil i charakter stworzymy razem, by odpowiadał naszym oczekiwaniom i umiejętnościom. Pożonglujemy doświadczeniami i marzeniami. Razem stworzymy Klub na naszą miarę.

Zapraszamy do kolorowej sali wyposażonej w różnorodny sprzęt. Chustki, piłeczki, obręcze i maczugi do żonglowania. Do innych manipulacji diabolo, różne kije, talerze. Monocykle do jeżdżenia i kula do chodzenia. Jeśli pojawią się chęci i pogoda będzie sprzyjać, potrenujemy na zewnątrz: z dziećmi, wnukami, znajomymi. Rekomendujemy wygodne stroje i otwartość na nowe umiejętności. Koordynacja i pomysł – Monika Kalinowska.

Cykl „Dzielnicowy Klub Żonglerski” realizowany jest przy wsparciu Carnavalu Sztukmistrzów i Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz objęty patronatem Kuglarstwo.pl