W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzień, w którym… – czyli komiksy o codzienności | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA

Dzień, w którym… – czyli komiksy o codzienności | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-03-25
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Zdarzają się dni, kiedy psuje się komputer, zapominamy o pracy domowej, oblewamy się zupą lub gubimy ulubioną figurkę z naszej kolekcji. Zupełnie nie wiemy, co wtedy zrobić. A gdyby tak zrobić komiks o takim dniu? Na warsztatach przyjrzymy się jak artystka Magdalena Szubielska pokazuje „Dzień, w którym wykipiała fasola”. Sami i same też spróbujemy odczarować niezbyt dobry dzień i przedstawimy go w formie komiksu. Pomyślimy, jak można sobie poradzić z takim dniem – w końcu komiks potrzebuje dobrego zakończenia!

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty prowadzone są do środy (22.03) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej