W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Dziennikarzem być" - warsztaty dziennikarskie

"Dziennikarzem być" - warsztaty dziennikarskie
Data rozpoczęcia 2012-09-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Warsztaty

Organizatorzy zapraszają na warsztaty dziennikarskie:
Jeśli chcesz poznać zasady i tajniki pracy dziennikarza, wiedzieć jak skutecznie zdobywać informacje, jak przeprowadzić wywiad, napisać reportaż, notatkę prasową…warsztaty dziennikarskie w DDK „Węglin” są właśnie dla Ciebie! Dołącz do redakcji gazety „GO! Węglin”! Poznasz podstawy warsztatu dziennikarskiego w teorii i praktyce! Warsztaty prowadzi Katarzyna Duma, dziennikarka i piarowiec.

Na warsztatach uczestnicy poznają specyfikę pracy dziennikarza, zasady panujące w redakcji, odbędą trening twórczego pisania, rozwiną umiejętności literackie oraz dziennikarskie. Zdobędą podstawową wiedzę z zakresu tworzenia wszystkich gatunków dziennikarskich. Nauczą się redagować tekst informacyjny, napiszą reportaż. Podczas rozmów o sztuce reportażu poznają klasyków najpopularniejszego gatunku dziennikarskiego.

Program warsztatów to połączenie praktyki z teorią, niezbędną w pracy dziennikarza.

Warsztaty dla osób od 15 lat.

Warsztaty są bezpłatne. Będą odbywać się we wtorki w godz. 18.00-19.30.

Zapisy prowadzone są bezpośrednio na warsztatach.