16:00 - Konkurs planszówkowy Maciej “kwiatosz” Kwiatek
17:00 - "'Obywatele, żon strzeżcie, gacha łysego wieziemy!'" -
Semele
"Przekonania w NLP - konstrukcje, dekonstrukcje" - Witold Zakrzewski
"Warhammer 40 000 - prezentacja systemu" - Paweł "Pomor" Wrona
"Deliria - prezentacja systemu urban fantasy" - Dorota 'Gwyn Blath' Trojanowska
"Grupy Star Warsowe w historii polskiego Fandomu" - Krzysztof "Celt" Nowacki
"Konkurs bibliofilski" - Andrzej 'Ejdżej' Jakubiec i Dominika "jestem_wredna" Rycerz
"Japońscy piraci" - Agnieszka 'Seraphica' Skiba
Komputerówka: Warcraft III: The Frozen Throne - Defence of the Ancients (DotA)
Gry bitewne:
17.00-18.30 – pokaz i nauka gry w Starship Troopers (korytarz II piętro)
Pokaz żonglerki tradycyjnej
Dyżur autorski: Michał Studniarek
18:00 - "Gorąca geopolityka" - Michał "Żelazko" Żelazo
"Odkrycia geograficzne Portugalczyków i ich znaczenie dla współczesności" - dr Maciej Rajewski
"Tak źle i tak niedobrze - o wyborach w L5K" - Grzegorz 'Mroku' Pawłowski i Maciek 'Brejdak' Fedorowicz
"Konkurs Piracki" - Małgorzata Śliwka
"Apokalipsy duże i małe - koniec naszego świata." - Tomasz "Matrix" Krupa
"Konkurs Anime Soundtrack" - harnaś
Pokaz walki – wytrzymałość -'LOK HUBAL' oraz 'ośrodek szkoleniowy 10,9'
Gry bitewne:
18.30-20.00 – pokaz i nauka gry w Kroniki Mutantów
19:00 - "Królowie i hetmani na bój szli za ułudę..." - Leszek
"Grzyby Władcy Much, czyli kto pomagał Wikingom zabijać, gwałcić i palić" - prof. Krzysztof Grzywnowicz
The Outsider - spotkanie z redakcją i premiera 3 numeru fanzinu - Marcin "Indiana" Waciński i Piotr "Żucho" Żuchowski
"Przyczajony Vesten, ukryty Vendel - czyli o nacjach Thei" - Marcin 'Vua Rapuung' Waniek & Dominik 'Mistic' Wieprzowski
"Miecze świetlne - historia i tworzenie" - Krzysztof "Celt" Nowacki
"Konkurs komiksowy" - Magda "Lenay" Filip
"Kendo - Droga Miecza" - Paweł "Sonic" Szymończyk i Piotr "Dzidek" Jaworski - Lubelskie Stowarzyszenie Kendo
Milena Wójtowicz -"dyżur autorski"
20:00 - "Z Archiwum Y- Najbardziej wiejskie mity miejskie..." - Krzysztof 'Magnez' Grzegorczyk
"Psychologia ewolucyjna morderstwa" - Tomasz Winiarczyk
"Chwytamy za RPG" - Magdalena i Maciej Reputakowscy
"Prezentacja gier Orient Ekspressu" - Tomasz 'Kaduceusz' Pudło
Konkurs konstruktorsko-kulinarny - Jakub "Shonsu"Barański i Marcin "Indiana" Waciński
"Konkurs militarny" - Jakub 'Arathi' Nowosad
Pokaz akrobatyczny
Andrzej Zimniak -"dyżur autorski"
Turniej: Polowanie na robale (Siurlep)
20:30 - Soul Calibur III - turniej (Konsolówka)
21:00 - "Wojna Dwóch Róż" - Ewa Sekowska
"Przepowiednie, proroctwa i wróżby w tekstach kultury - Magdalena "MadziaRRaH" Woszczyk
Spotkanie z redakcją "Rebel Timesa" - Maciej "Ajfel" Zawiślak i Tomasz "Sting" Chmiel
Konkurs L5K - Mroku i Dagmara
22:00
"Pole walki, rzeczywistość a fantastyka" - Paweł Stępniak & Leszek Łomża
"Motyw wampira w polskiej literaturze fantasy" - Katarzyna 'Kasiek' Kasperek
"Pocałujcie w ..... mądre teorie RPG" - Krzysztof 'Magnez' Grzegorczyk
"Prezentacja systemu Pirates of the Spanish Main." - Piotr 'Martini' Braciak
"Konkurs TRUE muzyczny" - Konrad 'Bondage' Buchoski i Piotr 'Żucho' Żuchowski
Pokaz Freestyle!
24:00 Turniej:Blef/Liar's dice (Tomasz)
Dla zainteresowanych dostępna będzie również sala komputerowa, gdzie będzie można sobie poćwiczyć przed turniejem, skorzystać z internetu, etc.
Dodatkowo:
LARPy
Klątwa karmazynowej wyspy skarbów!
Wyjście z mroku
Gunsmoke: Poker na Parze
Zabójstwo przy ulicy Morgue