W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Fantastyczny Koncert
Data rozpoczęcia 2014-11-06
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Spektakl

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… a właściwie tu i teraz, zapraszamy do udziału w największej artystycznej odysei sezonu!

Od Śródziemia po Pandorę wzywamy Was - wypolerujcie swoje świetlne miecze i magiczne pierścienie, podkujcie konie, nakarmcie smoki i zróbcie przegląd batmobili, przygotujcie kanapki z kryptonitem i przybywajcie na Fantastyczny Koncert! Za sprawą kultowych tematów muzycznych wyselekcjonowanych z największych osiągnięć kina fantasy i science fiction, powrócą doznania, jakie towarzyszyły podczas oglądania Władcy Pierścieni, Gwiezdnych Wojen czy Harry’ego Pottera. Nie zabraknie melodii, które nucicie w drodze do szkoły i pracy, rozpamiętując z wypiekami na policzkach losy bohaterów Avatara, czy znaczenia ostatniego odcinka Gry o Tron.

Fantastyczny Koncert w wykonaniu artystów lubelskiego Teatru Muzycznego to potęga dźwięku, niesamowita siła muzyki znanej i wykonywanej na żywo – doznanie nieporównywalne ze słuchaniem nagrań. Wzmocnione wizualizacjami i magiczną grą świateł widowisko zaprezentowane zostanie w trakcie Festiwalu Fantastyki Falkon, jednej z największych tego typu imprez w Polsce, skupiających miłośników fantastyki we wszelkich odmianach. To będzie koncert pełen mocy, nie może Was zabraknąć!

Ceny biletów:
VIP - 100 PLN
I - 70 PLN
II - 50 PLN
III - 30 PLN
IV - 20 PLN

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej