W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Festiwal "Sprzeciw" - warsztaty

Festiwal "Sprzeciw" - warsztaty
Data rozpoczęcia 2008-03-02
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Warsztaty

Teatr / Drama
Opis: podstawy ruchu scenicznego, organizacji przestrzeni scenicznej, pracy z ciałem, ćwiczenia wokalne, praca z tekstem. Teatr fascynuje, bo: staje się czytelny przez emocje ukierunkowane na granie lub przeżywanie, każdy więc jest aktorem.
Prowadzenie: Iga Szymczak – z wykształcenia psycholog, absolwentka studium teatru ruchu, fascynatka teatru jako możliwości wyrażania siebie przez sztukę.

Gitara elektryczna
Opis: Gitara w różnych odsłonach. Sposoby gry i odkrywanie możliwości. Poeksperymentujemy, poimprowizujemy…
Prowadzenie: Piot Nowak – gitarzysta zespołu OX. Na scenie muzycznej od ładnych paru lat.

Bas
Opis: Warsztaty mają pokazać jak wszechstronnym instrumentem jest bas. Prezentowane będą różne techniki, różni sławni basiści, a także typy basów. Pokażemy ja zacząć grać na basie, na czym zacząć i jakich błędów unikać.
Prowadzenie: Daniel Dębniak - basista zespołów Ox i Porozumienie. Gra tu i tam od ok. 17 lat. Siedział nie raz w różnych studiach nagraniowych, wytarł trochę scen. Zasada numer jeden: nie ważne ile zagrasz dźwięków na sekundę ważne jak to brzmi.

Bransoletki
Opis: Warsztaty obejmują sposób i różnego rodzaju wykonanie wzorów dla siebie i przyjaciela. Bransoletki są plecione z muliny w zaskakująco prosty sposób, poprzez robienie … węzełków w odpowiednim porządku i przyozdabiając koralikami, dając elegancki efekt i zadowolenie z włożonej pracy.
Prowadzenie: Katarzyna Frejer - studentka architektury, przez 10 lat wyspecjalizowała się w robieniu różnych wzorów bransoletek od płaskich tęczowo-wzorzystych; z napisami po okrągłe; koronkowe.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Na wszystkie warsztaty zapisy prowadzone będę bezpośrednio przez prowadzących na 20 minut przed ich rozpoczęciem.
CO ZABRAĆ?
Na warsztaty muzyczne (bębny, gitara, bas) weź własny instrument!
Na warsztaty ruchowe (taniec dawny, hip hop, teatr / drama) weź luźny strój i obuwie sportowe.
Na warsztaty fire show weź przylegające do ciała ubranie.
Na warsztaty manualne (maski gipsowe, origami, portret, bransoletki) weź dobre chęci.

Powiązane:

Dom Kultury LSM