W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Creative Control
Data rozpoczęcia 2016-10-22
Godzina rozpoczęcia 18:30
Miejsce Sala Kinowa CSK (poziom – 1), Plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Film

Akcja tego wizualnie zachwycającego i wysmakowanego filmu dzieje się na Brooklynie w niedalekiej przyszłości. Główny bohater, pracownik agencji reklamowej, wykorzystuje nową technologię „rozszerzonej rzeczywistości”, aby przeżyć zakazany romans z dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela…a przynajmniej tak mu się wydaje. USA Today określił ten film jako „nieślubne dziecko Kubricka, Felliniego i Larry’ego Page’a”. Obraz, w którym zobaczymy m.in. kultowego amerykańskiego komika i muzyka Reggiego Wattsa, otrzymał nagrodę na Festiwalu South by Southwest w 2015 roku.

Projekcja w ramach Central and Eastern European Game Studies Conference, międzynarodowej konferencji poświęconej grom video odbywającej się 20-22.10.16 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej