W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Happy Hunting
Data rozpoczęcia 2017-09-21
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Nowa Aleksandria, Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału do kupienia w kasie CK lub online
Kategoria Film

thriller, horror / USA / 2017 / 91′ / 16+
# przemoc / survival / alkoholizm / polska premiera
Sport to śmierć.

Warren jest zdegenerowanym alkoholikiem. Po drodze do Meksyku mija miasto położone na amerykańskiej pustyni, w którym największą rozrywką, urastającą tu do rangi wyszukanych zawodów sportowych, jest coroczne polowanie na ludzi. Tak się składa, że Warren jest zmuszony wziąć udział w zawodach i walczyć o życie.

„Happy Hunting” to survival horror ciekawy między innymi dlatego, że Warren, główny bohater, przynależy do tego samego świata co oprawcy, nie lepszego, a polowaniu na przybysza nie towarzyszy poczucie odwetu, rekompensaty i walka klas, jest za to utrzymane w duchu sportowej rywalizacji. Gehenna zaś nie stanowi tu tylko wycinka rzeczywistości głównego bohatera, wypełnia każdą chwilę jego życia, a różni się jedynie intensywnością. Kulminacja następuje, gdy dopada go delirium tremens, bo w końcu jak walczyć o życie, gdy ma się zwidy? Jak utrzymać broń, gdy trzęsą się ręce? Warren naprawdę musi się napić.

reżyseria: Louie Gibson & Joe Dietsch
scenariusz: Louie Gibson & Joe Dietsch
obsada:Martin Dingle Wall, Ken Lally, Kenny Wormald, Connor Williams, Gary Sturm, C.J. Baker, Jeremy Lawson

Wydarzenie w ramach: 3. Splat!FilmFest - horror film festival