W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Kwas
Data rozpoczęcia 2020-02-06
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 12/15 zł
Kategoria Film

Ten film to rosyjska podróż po kwasie, w dosłownym i metaforycznym sensie, ale jednocześnie krystalicznie czysty obraz współczesnego dysfunkcyjnego rosyjskiego społeczeństwa.

Sasha i Petya żyją szalonym życiem młodych muzyków we współczesnej Moskwie. Ich życie kręci się wokół imprez, dragów i przypadkowego seksu. Na pozór nie mają żadnych problemów. Dopiero tragiczny wypadek ich przyjaciela uświadamia im w jakim letargu żyją. To przejmujący obraz dwudziestolatków, którzy otoczeni takimi pojęciami jak miłość, rodzina i przyjaźń muszą spojrzeć trzeźwo na swoje relacje ze sobą i otaczającym ich światem.

„Kwas” to debiut reżyserski aktora i reżysera Aleksandra Gorchilina. Jako członek zespołu Gogol Center zadecydował się obsadzić całą grupę aktorów z zespołu. Dzięki temu stworzyli oni dzikie, nihilistyczne i autodestruktywne kino.

reżyseria : Aleksandr Gorchilin
obsada : Filipp Avdeev, Aleksandr Kuznetsov, Aleksandra Rebenok, Anastasia Jewgrafowa, Jewgienij Szewiewa, Piotr Skvortsov, Daniela Stojanovic
dramat / Rosja / 2018
czas trwania: 97 min