W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Film: Manchester by the Sea

Data rozpoczęcia 2018-03-15
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Manchester by the Sea - opowieść o dorastaniu, stracie i mierzeniu się z przeszłością - sześć nominacji do Oscara (wygrana w dwóch kategoriach), pięć nominacji do Złotych Globów (wygrana w jednej kategorii) - "Manchester by the Sea"!

Lee Chandler (Casey Affleck) jest dozorcą, który stroni od ludzi. Po śmierci starszego brata Joe'go (Kyle Chandler), zaszokowany wiadomością, że brat powierzył mu opiekę nad swoim synem Patrickiem (Lucas Hedges), wraca do rodzinnego miasta. Rzuca wszystko i przenosi się do Manchester-by-the-Sea, zmuszony zmierzyć się z wydarzeniami przeszłości, które sprawiły, że rozstał się z żoną – Randi (Michelle Williams) i opuścił miasteczko, w którym wyrastał. Mężczyzna musi poradzić sobie z wychowaniem nastolatka i spotkaniem z lokalną społecznością, która zna powody jego wyjazdu z Manchester by the Sea sprzed lat.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne