W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Max i ferajna
Data rozpoczęcia 2020-05-02
Godzina rozpoczęcia 17:30
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

DDK SM "Czechów" i DKF "16" zapraszają na kolejny seanse z cyklu: Retrospektywa Claude’a Sauteta. Tym razem w trybie online będzie można zobaczyć film „Max i ferajna”. Wystarczy, że wszyscy zainteresowani napiszą wiadomość z prośbą o bezpłatny dostęp na adres:  do 30 kwietnia.

MAX I FERAJNA reż. Claude Sautet, obsada: Michel Piccoli, Romy Schneider, Georges Wilson,  Francja / Włochy 1971 (112’)
Max (Michel Piccoli) to paryski detektyw, niezależny finansowo i sfrustrowany gangami, których nie jest w stanie złapać. Żeby zachować twarz, postanawia śledzić grupę małych złodziejaszków, chcących obrabować bank. Cały popołudniowy czas zaczyna spędzać z dziewczyną szefa grupy, prostytutką Lili (Romy Schneider). Udaje przed nią bogatego bankowca, który może zapewnić jej lepszą przyszłość. Po pewnym czasie udaje mu się zdobyć plany napadu, ale czy wszystko pójdzie tak, jak zaplanował?

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej