W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Raw Chicks. Berlin
Data rozpoczęcia 2021-06-27
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Warsztaty Kultury,ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Move East Movie | „Raw Chicks. Berlin”, reż. Beate Kunath, Niemcy, 2017, 105 min. (Warsztaty Kultury, Grodzka 5a – sala widowiskowa) - premiera w Polsce!

Dokument prezentuje portrety jedenastu kobiet aktywnie działających na berlińskiej scenie muzyki elektronicznej. Wraz z nimi wkraczamy w świat intrygujących dźwiękowych i wizualnych eksperymentów. Pochodzące z całego świata artystki przyciągają do Berlina niesamowite możliwości twórczej ekspresji, jakie oferuje artystom niemiecka stolica.

Film, składający się m.in. z fragmentów występów na żywo, to nie tylko oda to jedenastu wyjątkowych artystek, lecz także do miasta tętniącego muzyką i otwartego na jej najróżniejsze formy.

Bohaterki filmu: Anna Bolena, Electr°Cute / Singing Kitchen, Ercklentz Neumann, Kritzkom, Ksen. / Tomislav, Kyoka, Hithertoo, Mimicof / Midori Hirano, Rona Geffen, Silnaye, Ziúr.

Ze względu na trwającą pandemię wirusa COVID-19 na pokazach filmowych będą obowiązywały obostrzenia epidemiczne. Każdy uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie deklaracji dotyczącej stanu zdrowia oraz poddany pomiarowi temperatury. Ponadto widzowie zobowiązani są zasłaniać usta i nos maseczką przez cały czas trwania pokazu.

Wydarzenie jest częścią Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2021

Informacja o wejściówkach