W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film: "W tym domu nie straszy", "W tym domu straszy"

Film: "W tym domu nie straszy", "W tym domu straszy"
Data rozpoczęcia 2023-06-14
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału Bezpłatne wejściówki
Kategoria Film

"W TYM DOMU NIE STRASZY", "W TYM DOMU STRASZY"

Reż. Witold Adamek
41 min. i 38 min.

Dyptyk o pełnym zabawnych zdarzeń życiu dość niezwykłej rodzinki. Tata i mama są wiecznie zajęci, przepojona duchem nowoczesności babcia nie umie gotować i nie zamierza się nauczyć, Ania jak na dziecko jest może trochę nazbyt rezolutna, a w dodatku ma braci bliźniaków. Największą indywidualność familii stanowi jednak dziadek, mimo sędziwego wieku niepoprawny entuzjasta elektroniki. Obdarzony wciąż niewygasłą weną regularnie uszczęśliwia swych krewnych kolejnymi wynalazkami. Wszystkie one mają jedną cechę – straszą domowników w najmniej odpowiednim momencie. Jedyną nadzieją na wprowadzenie jakiegoś ładu w życie całej rodziny jest znalezienie kogoś do pomocy w domu. Po długich poszukiwaniach udaje się wreszcie zatrudnić właściwą osobę.

Bezpłatne wejściówki na filmy festiwalowe będą dostepne w kasie Teatru od 5 czerwca 2023 r. Jedna osoba może odebrać max. 2 wejściówki. 

Parter i loże sali widowiskowej wyposażone są w pętlę indukcyjną.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej