W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Filmowa niedziela: "Felix"
Data rozpoczęcia 2016-11-06
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 Lublin
Organizator Teatr Stary
Udział Płatny
Koszt udziału Bilety: normalne 10 zł, ulgowe 8 zł
Kategoria Film

"Felix"
reż. R. Durrant 
Republika Południowej Afryki 2013 
Czas trwania: 97 minut


Piękna opowieść o pasji, marzeniach, ale też nie zawsze łatwych relacjach z rodzicami. Czy mama Felixa zrozumie jego miłość do muzyki?Felix chce się uczyć gry na saksofonie, czemu zdecydowanie sprzeciwia się jego mama. Chłopiec dzięki stypendium zaczyna właśnie naukę w elitarnej szkole, jednak codziennie, w tajemnicy przed mamą, poświęca czas na ćwiczenia, które mają mu pomóc w przygotowaniach do szkolnego koncertu jazzowego.

Projekcja w ramach kampanii społecznej “Dzieciaki na horyzoncie” Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Kampania adresowana jest do najmłodszych widzów (5 – 9 lat). Celem kampanii jest promocja i produkcja dobrego kina dla dzieci. Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza rodziców i opiekunów do wspólnego oglądania filmów z dziećmi, aby przypomnieli sobie, jak dużo emocji, wrażliwości i mądrości mogą one wnieść w życie najmłodszych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej