W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Filmowa niedziela: “Kacper i Emma - ferie zimowe”

Filmowa niedziela: “Kacper i Emma - ferie zimowe”
Data rozpoczęcia 2014-12-14
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Film

KAMPANIA "DZIECIAKI NA HORYZONCIE"

“Kacper i Emma - ferie zimowe”
Norwegia 2014 / 73’
reżyseria: A.L. Naess
film dla najmłodszych widzów (5–9 lat)

Bilety: normalne 10 PLN, ulgowe 8 PLN

Emma i Kacper wyjeżdżają na narciarską wycieczkę. Jakie przygody czekają na naszych bohaterów? Czy coś jest w stanie zagrozić ich przyjaźni? Jak poradzą sobie z nowymi sympatiami swoich najlepszych przyjaciół?

Kampania „Dzieciaki na Horyzoncie” organizowana przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty adresowana jest do najmłodszych widzów (5–9 lat). Chcemy zaprosić rodziców i opiekunów do wspólnego oglądania filmów z dziećmi i przede wszystkim zmienić myślenie o kinie dla dzieci – przypomnieć, jak dużo emocji, wrażliwości i mądrości może ono wnieść w życie najmłodszych.

Strona internetowa dla rodziców i opiekunów z informacjami o filmach, materiałami do przygotowania dzieci do obejrzenia filmu oraz jego omówienia po seansie (w formie rozmowy, zabawy, gry, fragmentów filmu)
www.dzieciakinahoryzoncie.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej