W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Filmowa niedziela: "Magiczne święta Kacpra i Emmy"

Filmowa niedziela: "Magiczne święta Kacpra i Emmy"
Data rozpoczęcia 2016-12-10
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 Lublin
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału Bilety: normalne 10 zł, ulgowe 8 zł
Kategoria Spektakl

reż. Arne Lindtner Næss
Norwegia 2014, 75 min (aktorski/animacja)
dla dzieci w wieku 4+

Ja i moja rodzina
Zbliżają się święta, ale wciąż nie widać śniegu. Emma postanawia interweniować w tej sprawie u samego Świętego Mikołaja. Oboje z Kacprem chcą dołożyć wszelkich starań, by nadchodzące święta były wyjątkowe – magiczne, rodzinne i zaśnieżone. Czy ich plan się powiedzie? Czy w Wigilię pojawi się pierwszy śnieg?

Projekcja w ramach kampanii społecznej “Dzieciaki na horyzoncie” Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Kampania adresowana jest do najmłodszych widzów (5 – 9 lat). Celem kampanii jest promocja i produkcja dobrego kina dla dzieci. Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza rodziców i opiekunów do wspólnego oglądania filmów z dziećmi, aby przypomnieli sobie, jak dużo emocji, wrażliwości i mądrości mogą one wnieść w życie najmłodszych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej