W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Filmowa niedziela: Polskie Kino Młodego Widza

Filmowa niedziela: Polskie Kino Młodego Widza
Data rozpoczęcia 2014-09-21
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Film

Filmy dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Najnowsze produkcje animowane polskich studiów filmowych.
Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego w Lublinie.

Program Polskie Kino Młodego Widza został stworzony przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich z myślą o młodej widowni. Jest zaproszeniem do aktywnego uczestnictwa w kulturze filmowej i do spędzania wolnego czasu w kinie. Promuje polskie kino dla dzieci i młodzieży w Polsce i zagranicą. W tym roku zapraszamy na 10. edycję Programu Polskie Kino Młodego Widza.

"Przedszkolaki" reż. Piotr Furmankiewicz, Magdalena Gałysz – Osiem czterominutowych opowieści o przedszkolnym życiu, otaczającej przyrodzie, ciekawych zjawiskach i ekologii. W każdym odcinku opowiadamy jedno wydarzenie z życia przedszkolaków.

"Rybak na dnie morza" reż. Leszek Marek Gałysz - film stanowi nową wersję bajki o rybaku i złotej rybce. Tym razem to Złota Rybka ma trzy życzenia, a rybak je spełnia.

"Szalony zegar" reż. Leszek Marek Gałysz – historia czarodziejskiego zegara, który przyspieszał czas, gdy ten był niedobry, a zwalniał gdy czasy były szczęśliwe.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej