W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Finał IV Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Hiszpańskiej

Finał IV Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Hiszpańskiej
Data rozpoczęcia 2009-03-28
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Koncert

Organizatorzy zapraszają publiczność, w szczególności miłośników muzyki hiszpańskiej oraz wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z osiągnięciami uzdolnionej artystycznie młodzieży gimnazjalnej i licealnej naszego województwa.

Uczestnicy (soliści lub zespoły) wykonają na żywo utwory z repertuaru artystów z Hiszpanii lub Ameryki Południowej. Młodzież będzie walczyć o wyjątkowo cenne nagrody – zwycięzca wygra dwutygodniowy kurs języka hiszpańskiego w szkole językowej Colegio Delibes w Salamance w Hiszpanii.

Odbywający się od czterech lat Konkurs zdążył się już na stałe wpisać w krajobraz prestiżowych wydarzeń Lublina. Wystarczy wspomnieć, że tegoroczny honorowy patronat nad nim objęła Ambasada Hiszpanii w Warszawie. Ta inicjatywa nie tylko przybliża kulturę hiszpańską, ale także sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych młodzieży oraz promuje najbardziej utalentowanych gimnazjalistów i licealistów województwa lubelskiego.

Wstęp wolny

Informacje dodatkowe: Gimnazjum nr 19 w Lublinie – www.gim19.lublin.pl;
e-mail: gim_19@poczta.onet.pl; tel.: 081 747 89 43
Anna Munia

Powiązane:

Dom Kultury LSM