W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Finał Projektu Kolory Kultury - Baby Disco, wystawa prac uczestników

Finał Projektu Kolory Kultury - Baby Disco, wystawa prac uczestników
Data rozpoczęcia 2011-11-26
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Impreza

Ideą Baby Disco jest wspólna zabawa taneczna całej rodziny przy specjalnie dobranej muzyce, dzięki której dobrze bawią się zarówno niemowlaki kołysane w ramionach rodziców,jak i rozbrykane przedszkolaki i ich całkiem duzi rodzice, którzy mają szansę uwolnić w sobie dziecięcą radość.

Pierwsza edycja KOLORÓW KULTURY Rodzinnych Warsztatów Aktywizacji Kulturalnej i Odpowiedzialnego Rodzicielstwa rozpoczęła się w czerwcu 2011 roku. Od tej pory odbyło się ponad 20 spotkań, podczas których rodzice wraz z dziećmi mieli okazję uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach, koncertach, pokazach filmowych i spotkaniach integracyjnych. W ramach podsumowania projektu i w podziękowaniu za pięć miesięcy spędzonych wspólnie na świetnej zabawie zaprezentujemy film przypominający przebieg dotychczasowych spotkań, a także wystawę prac powarsztatowych.

Wstęp wolny!Projekt "Kolory Kultury" jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.