W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Finisaż wystawy „Komiksowa obława”

Finisaż wystawy „Komiksowa obława”
Data rozpoczęcia 2013-01-24
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Wystawa

Finisaż wystawy oraz spotkanie z Grzegorzem J. Nowickim, Danielem Grzeszkiewiczem, oraz młodą graficzką i ilustratorką Katarzyną Babis – prowadzącymi warsztaty komiksu, których efektem jest wystawa „Komiksowa Obława". Wystawa prezentuje dokonania komiksowe i ilustracyjne młodszych i starszych uczestników Warsztatów Komiksu.

Warsztaty to cykliczna impreza komiksowa, mająca na celu wyłonienie i przygotowanie młodych twórców komiksowych. Od 2010 roku prowadzą ją Grzegorz J. Nowicki i Daniel Grzeszkiewicz. Warsztaty maja charakter „nomadyczny”. Przeznaczone są głównie dla licealistów i studentów, ale zorganizowane zostały również zajęcia z najmłodszymi (przedział wiekowy 4-7) oraz z seniorami. Prace nad ich projektami komiksowymi ciągle trwają.

Wystawa prezentuje krótkie historie stworzone w trakcie warsztatów przez ich uczestników, a także szereg ilustracji młodych twórców.

Warsztaty współfinansowane są ze środków Miasta Lublin.
Wstęp wolny.