W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Finisaż wystawy Ménage à Deux

Finisaż wystawy Ménage à Deux
Data rozpoczęcia 2021-05-27
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie

„Ménage à Deux” to pierwsza wspólna wystawa dwóch twórców, których zainteresowania artystyczne są skrajnie odmienne, lecz w tej skrajności wydają się być bardzo bliskie. Maurycy Gomulicki jest hedonistą i propagatorem Kultury Rozkoszy, dla którego popkultura jest stałym źródłem inspiracji. Karol Radziszewski to twórca queerowy działający na rzecz środowiska LGBT+, który wykorzystuje kody kultury popularnej.

27 maja będzie miał miejsce finisaż wystawy Ménage à Deux połączony z oprowadzaniem i spotkanie z Maurycym Gomulickim i Karolem Radziszewskim

Oprowadzania zostaną przeprowadzone przez Maurycego Gomulickiego i Karola Radziszewskiego, autorów wystawy „Ménage à Deux”. Następnie Galeria Labirynt zaprasza na spotkanie z artystami, prowadzone przez Sylwię Hejno. Rozmowa będzie również transmitowana w mediach społecznościowych Galerii wraz z tłumaczeniem PJM.

Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej