W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Fragmenty koncertu Hidden World oraz Synchrotrony | Z archiwum Innych Brzmień

Fragmenty koncertu Hidden World oraz Synchrotrony | Z archiwum Innych Brzmień
Data rozpoczęcia 2020-07-27
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Facebook Warsztatów Kultury oraz Innych Brzmień
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Wywodzący się z Puław zespół Hidden World, założony przez muzyków znanych m.in. z takich projektów jak: Panacea, Kaldera czy Black Tapes. Ich styl to wypadkowa wielu różnych fascynacji muzycznych, których fundamentem oraz bazą pozostał punk i hardcore, a poszczególne utwory dryfują w kierunku innych pokrewnych nurtów muzyki alternatywnej. Hidden World wydawniczo związane jest z oficyną Antena Krzyku.

Synchrotrony to trio, które bazuje na swobodnej improwizacji i poszukiwaniach brzmieniowych. W skład zespołu wchodzą doświadczeni instrumentaliści: perkusista Krzysztof Topolski, znany wszystkim fanom muzyki eksperymentalnej jako Arszyn, kontrabasista Jacek Steinbrich, grający m.in. w projektach TeChytrze czy Mikroelementy oraz saksofonista Maciej Rodakowski, związany na co dzień z zespołem Naczynia.