W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Gala podsumowująca projekt "Guziec"

Data rozpoczęcia 2012-12-04
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Wydarzenie

„Guziec” to edukacyjno-artystyczny projekt, mający na celu udowodnienie, że szkoła to nie tylko miejsce nauki ale również przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą ukazać swoją kreatywność i chęć do działania. To pierwsze tego typu działanie przełamujące stereotyp szkolnej "nudy" oraz przecierające drogę do realizacji kolejnych pomysłów. W ramach projektu "Guziec" odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie mogli nauczyć się i doskonalić już nabyte umiejętności z zakresu tańca współczesnego, tańca towarzyskiego czy też gry na gitarze.

Całość projektu podsumowuje uroczysta gala, na której uczestnicy warsztatów pokażą to czego mogli nauczyć się przez ostatnie trzy tygodnie. Dodatkowo, w trakcie jej trwania i po zakończeniu projektu wystawione zostaną zdjęcia obrazujące przebieg warsztatów, wykonane przez jedną z uczennic szkoły - Kingę Liwak. Podczas finału zaprezentują się również czterej młodzi iluzjoniści z Lublina, a także Studio Tańca UDS.

Projekt "Guziec" odbywa się w ramach projektu LOkomotywy organizowanego przez lubelską fundację Teatrikon.

Powiązane:

Fundacja Teatrikon

Najważniejsze wydarzenia cykliczne