W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gościówy Babskiej Rebelii: Jaka, ja?

Gościówy Babskiej Rebelii: Jaka, ja?
Data rozpoczęcia 2018-10-20
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Gościówy Babskiej Rebelii: Jaka, ja? Warsztaty o sile naturalnej autoprezentacji.
Czas trwania -3 godziny
Kontakt – Ewa Kamieniak 81/466 59 16
Koszt udziału / 10 zł
Przeznaczone - dla dorosłych kobiet
Zapisy –

Odkrywanie siebie i rozwijanie własnego potencjału to również odkrywanie swojej kobiecości.

Wspólnie zastanowimy się czy w codziennym pośpiechu nie tracimy kontaktu z własnym ciałem? Często zajmujemy się nim bardzo instrumentalnie, zbytnio skupiając się na tym jakie powinno być, a nie na tym jakie jest. Malujemy je, żeby było ładne, wciskamy w modne ciuchy, żeby robiło wrażenie. Czy to jednak wystarczy? Czy umalowane rzęsy i buty na wysokim obcasie decydują o naszej kobiecości lub jej braku? Na warsztatach poznamy siłę naturalnej autoprezentacji. Dowiemy się, jak wzmocnić swój głos, przekaz, poczucie wartości i przekuć to wszystko w sukces zawodowy i towarzyski, jak najpełniej i najlepiej się zaprezentować, nie tracąc przy tym naturalności i indywidualności. Przyjdź na warsztaty „Jaka, ja?”, by odkryć tajniki autoprezentacji na wielu poziomach!

Prowadząca – Małgorzata Siennicka – dziennikarka telewizyjna z dyplomem prawnika, producentka i scenarzystka. Tworzy programy i pisze scenariusze, prowadzi eventy i szkolenia, jest wykładowcą akademickim. Nadawała na żywo z nowojorskiej Piątej Alei i z lubelskiego deptaka. Od wielu lat współpracuje z TVP Lublin, Programem 1 i 2 Telewizji Polskiej oraz TV Polonia.

O cyklu: naszymi „Gościówami” są inspirujące Kobiety z pasją do sztuki życia. Nie musimy nazywać naszych wewnętrznych stanów – wystarczy, że je poczujemy. Przed nami szansa, aby doświadczyć siebie i momentu, w jakim się znajdujemy, by kreatywnie podejść do własnych potrzeb i pragnień, otworzyć się na nowe. W codziennym pośpiechu brniemy często w schematy, nie dostrzegając szans i możliwości, jakie się przed nami otwierają. Podczas spotkań warsztatowych z „Gościówami” spróbujemy przekroczyć swoje granice, zobaczyć i poczuć bardziej... siebie.

O projekcie: „Babska Rebelia” jest przestrzenią stworzoną przez kobiety dla kobiet, aby czerpały z niej pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Spotykamy się bez mężów, partnerów i dzieci, we własnym kobiecym towarzystwie, poruszamy ważne dla nas tematy, dzielimy się przeżyciami i emocjami. Wspieramy, motywujemy i czerpiemy inspirację, a przy tym świetnie się bawimy! Zapraszamy wszystkie wspaniałe Kobiety, kochające babską energię, świetną zabawę i rozmowy które poprawiają nastrój.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej