W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gościówy Babskiej Rebelii: Warsztaty śpiewu intuicyjnego

Gościówy Babskiej Rebelii: Warsztaty śpiewu intuicyjnego
Data rozpoczęcia 2018-11-17
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Zapisy –

Autorskie warsztaty pracy z głosem, na których będziemy szukać, poznawać i uwalniać swój słyszalny głos, aby usłyszeć ten wewnętrzny głos serca i poczuć, jaka w nas drzemie Moc. Celem spotkania jest pogłębienie świadomości Siebie za pomocą pracy z głosem i emocjami. Doświadczymy relaksu, uwolnienia, naładujemy baterie pozytywną energią, rozbudzimy swoją kreatywność. Warto przełamywać ograniczenia, bo tylko w ten sposób odkrywamy siłę, jaka w nas drzemie. Kiedy zaufamy sobie i rozluźnimy nasze ciało, głos popłynie swobodnie i nieskrępowanie – INTUICYJNIE.

Lucyna Bielska – urodziła się i wychowała na Górnym Śląsku. Z wykształcenia socjolożka, z zamiłowania artystka. Ukończyła klasę śpiewu w Państwowej Szkole Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Śpiewała w chórze Opery Śląskiej w Bytomiu, biorąc udział w realizacjach takich oper, jak: Aida (w reżyserii Laco Adamika), Borys Godunow, Nabucco, Halka (w reżyserii Wiesława Ochmana). Uczestniczyła w wielu kursach wokalnych w kraju i za granicą, ukończyła Leeds College of Music w Wielkiej Brytanii, a w latach 2007-2008 śpiewała w Leeds Philharmonic Chorus. Obecnie śpiewa w chórze Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego.

Pomiędzy śpiewaniem, a wychowywaniem trzech córek rozwija również swoją wielką pasję, jaką jest malarstwo.

O cyklu: Naszymi „Gościówami” są inspirujące Kobiety z pasją do sztuki życia. Nie musimy nazywać naszych wewnętrznych stanów – wystarczy, że je poczujemy. Przed nami szansa, aby doświadczyć siebie i momentu, w jakim się znajdujemy, by kreatywnie podejść do własnych potrzeb i pragnień, otworzyć się na nowe. W codziennym pośpiechu brniemy często w schematy, nie dostrzegając szans i możliwości, jakie się przed nami otwierają. Podczas spotkań warsztatowych z „Gościówami” spróbujemy przekroczyć swoje granice, zobaczyć i poczuć bardziej... siebie.

O projekcie: „Babska Rebelia” jest przestrzenią stworzoną przez kobiety dla kobiet, aby czerpały z niej pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Spotykamy się bez mężów, partnerów i dzieci, we własnym kobiecym towarzystwie, poruszamy ważne dla nas tematy, dzielimy się przeżyciami i emocjami. Wspieramy, motywujemy i czerpiemy inspirację, a przy tym świetnie się bawimy! Zapraszamy wszystkie wspaniałe Kobiety, kochające babską energię, świetną zabawę i rozmowy które poprawiają nastrój.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej