W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Graj w sztukę!
Data rozpoczęcia 2018-05-06
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Zabawa

Wydarzenie jest przeznaczone dla młodzieży i dorosłych.

Podzieleni na zespoły uczestnicy i uczestniczki będą rozwiązywać zagadki dotyczące sztuki, a tym samym zdobywać kolejne punkty. Każda z grup odwiedzi poszczególne stacje: wystawy, pomieszczenia galerii, dzieła sztuki w przestrzeni miejskiej znajdujące się w sąsiedztwie instytucji, odnajdując tam zadania ukryte w kopertach. Wygra ta grupa, która najszybciej wykona wszystkie zadania, a będzie ich dziesięć. W ramach gry uczestnicy/uczestniczki będą musieli np. zrealizować autorskie instalacje, odnaleźć konkretne dzieła sztuki, zdobyć informacje związane z historią instytucji. Gwarantujemy: dobrą zabawę, szybkie tempo, garść informacji na temat galerii i sztuki współczesnej, a także nagrody.

Czas trwania: 90 minut.

ZAPISY: ; warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację. Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego wydarzenie lub do wyczerpania miejsc.

Wydarzenie realizowane w ramach akcji Sezon Lublin.

Więcej: www.sezon.lublin.eu