W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Historie żabki [online]
Data rozpoczęcia 2021-03-20
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce online
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 25 zł / zgłoszenia
Kategoria Warsztaty

W marcu, z okazji nadejścia wiosny, odświeżymy i odkurzymy nasze marzenia, plany i pomysły, będziemy wyzwalać drzemiące w nas twórcze siły.

Porozmawiamy o strategii Pollyanny – o tym, czy warto być wdzięcznym i jak znaleźć w każdej sytuacji pozytywną iskierkę. Skupimy się na dobrych nawykach, na tym, jak przyciągać radosne chwile i wstawać rano w dobrym humorze. Prześledzimy także drogę artysty, odkrywając co nas mobilizuje a co spowalnia w poznawaniu samego siebie i swoich talentów. Warsztaty „Historie Żabki” łączą rozmowy o emocjach, wyzwalanie twórczej ekspresji poprzez ruch i indywidualną kreatywność każdego z małych uczestników.

Dla dla uczestników zostaną przygotowane pakiety z materiałami na warsztaty, które będzie można odebrać wraz z biletem w godzinach funkcjonowania kasy Centrum Kultury od 15 do 19 marca 2021 r. 

Historie żabki – online

prowadzenie: Agnieszka Chwiałkowska, Marta Ryczkowska

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej