W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Ido in Autismland” | Sztuka Wrażliwości LIVE

„Ido in Autismland” | Sztuka Wrażliwości LIVE
Data rozpoczęcia 2021-11-23
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Facebook Warsztatów Kultury
Organizator Fundacja Kultura Enter
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Spotkanie z Ido Kedar'em autorem książki „Ido in Autismland. Climbing Out of Autism's Silent Prison”. Publikacja, prezentując wewnętrzne życie emocjonalne chłopca, otwiera okno na autyzm niewerbalny poprzez dziesiątki krótkich, autobiograficznych esejów, z których każdy oferuje nowy wgląd w objawy autyzmu oraz skuteczne i nieskuteczne terapie. Ido pokazuje świat osoby, która jest bacznym obserwatorem rzeczywistości, zamkniętym w niemym więzieniu swego ciała i udowadnia czytelnikom, iż mimo swoich ograniczeń jego przemyślenia dotyczące otaczającej go rzeczywistości są bardzo głębokie. Książka w tłumaczeniu polskim będzie miała premierę w grudniu 2021 r.

Prowadzenie: Kasia Chróścik z Fundacji Nie Tylko Autyzm

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.