W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Improvisuj z fotografią | warsztaty cyjanotypii 16+ | PL + UA + PJM

Improvisuj z fotografią | warsztaty cyjanotypii 16+ | PL + UA + PJM
Data rozpoczęcia 2022-09-16
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Co jest potrzebne do powstania odbitki? Czy zawsze musi się „udać”? Na warsztatach cofniemy się do początków fotografii i wykorzystamy światłoczułe właściwości soli żelaza. Za pomocą roztworu chemicznego stworzymy niebieskie obrazy. Efekt będzie zależał od czasu naświetlania, podłoża i naszej własnej ekspresji. Może się nie udać, ale w cyjanotypii każdy „błąd” jest wyjątkowy i zaskakuje osoby tworzące. Warsztaty przeznaczone dla osób powyżej 16. roku życia.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach jest proszona o wybranie dwóch zdjęć, z którymi chciałaby pracować podczas zajęć, i przesłanie ich mailem do 14.09 na adres . Pozostałe materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński, a także na PJM.

 

Prowadzenie: Paulina Mazurek
Zapisy są prowadzone online. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy