W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Improvisuj z ruchem | warsztaty improwizacji ruchowej 16+ | PL + UA + PJM

Improvisuj z ruchem | warsztaty improwizacji ruchowej 16+ | PL + UA + PJM
Data rozpoczęcia 2022-09-18
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Korzystając z wiedzy i praktyk improwizacji, m.in. Anny Harplin, Ruth Zaphory czy Kenta De Spaina, grupa warsztatowa otrzyma zaproszenie do zapoznania się z kilkoma procesami sugerującymi, w jaki sposób możemy poszukiwać i zauważać impulsy, które nas na co dzień poruszają. Celem warsztatów jest nawiązanie dialogu wewnątrz grupy oraz wsłuchanie się we własne potrzeby, korzystając z informacji przekazywanych przez zmysły. Pracować będziemy od podstaw z przestrzenią i czasem. Uaktywniając samoekspresję, nasze spotkanie stanie się okazją do poruszania się wspólnie we wspierającej się przestrzeni. Nie trzeba mieć warsztatu ani wcześniejszego doświadczenia, aby móc uczestniczyć w spotkaniu.

Warsztaty przeznaczone dla osób powyżej 16. roku życia. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński, a także na polski język migowy.

Prowadzenie: Filip Kijowski

Zapisy są prowadzone online. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy