W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Impulsy radości | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA

Impulsy radości | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-04-09
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza polskie i ukraińskie rodziny na warsztaty edukacyjne!

Czy w dziełach sztuki można zamknąć dobrą energię? Co to są emocje? Jak rozpoznać emocje przedstawione na dziełach sztuki? Uczestnicy i uczestniczki zajęć poznają różne rodzaje emocji, które odczuwamy na co dzień. Poszukają ich w dziełach sztuki z wystawy „Kolekcja Dostępna Vol. 2”.

Spróbują też zachować dobre momenty i ukryć trochę radości w swoim małym dziele – wykonają prace inspirowane „Konstelacjami energetycznymi” Bluma-Kwiatkowskiego. Będzie można zabrać je do domu, żeby w dowolnym momencie móc zaczerpnąć z nich dobrą energię.

Dzieci i rodzice proszeni są o przyniesienie na zajęcia drobiazgów, które przywołują wspólne miłe wspomnienia. Może to będzie zdjęcie z placu zabaw, może papierki po pysznych cukierkach, może kamyk z wakacji, grosik na szczęście, kredka w kolorze wiosennego nieba?

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (6.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe:

godzina 13.00 – link do formularza zgłoszeniowego
godzina 15.00 – link do formularza zgłoszeniowego