W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Instrukcja obsługi osób | performans [PJM + UA]

Instrukcja obsługi osób | performans [PJM + UA]
Data rozpoczęcia 2023-04-01
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Performance

Impulsem dla performansu stała się gra towarzyska „Kalejdoskop emocji”, przeznaczona dla dzieci powyżej 5. roku życia. Jak dowiadujemy się z reklamy na opakowaniu, „uczy rozpoznawania, nazywania i wyrażania emocji” oraz „zachęca do wnikliwych obserwacji”. Odpowiedzi w grze są jednoznaczne, ale podane z perspektywy neurotypowego doświadczania rzeczywistości. Osoby grające będące w spektrum z góry skazane są więc na porażkę – o ile nie zastosują kamuflażu i nie będą na siłę próbowały wejść w buty neurotypowości. Tym razem zagramy w tę grę na własnych zasadach, nie udając niczego.

Osoby biorące udział w performansie: Magdalena Szubielska, Radosław Bułtowicz oraz Ada, Nina i Malina Bułtowicz.

Wydarzenie jest częścią wystawy „Piosenka o mojej rodzinie”.

Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze, w sali czarnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: . Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy; tłumaczenie – Ewelina Lachowska. Wydarzenie tłumaczone na język ukraiński; tłumaczenie – Volodymyr Dyshlevuk.

Wstęp: w cenie biletu do galerii.