W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Iza Połońska z udziałem Wojciecha Myrczka „Nie jesteś sama”. Piosenki Seweryna Krajewskiego

Iza Połońska z udziałem Wojciecha Myrczka „Nie jesteś sama”. Piosenki Seweryna Krajewskiego
Data rozpoczęcia 2021-06-24
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału I - 80 zł, II - 60 zł, III – 40 zł, stojące - 20 zł
Kategoria Koncert

Iza Połońska - wokal
Wojciech Myrczek - wokal

zespół:

  • Leszek Kołodziejski - akordeon, instrumenty klawiszowe
  • Michał Kobojek - saksofon
  • Michał Grott - gitara basowa
  • Radek Bolewski - instrumenty perkusyjne

Piosenkarka wysublimowana, artystka celebrująca każdy dźwięk i każde słowo. Porusza się z gracją w tej ulotnej przestrzeni, w której muzyka i tekst nie tylko się łączą, ale uskrzydlają się nawzajem. Tak było w projektach z utworami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Obecnie artystka sięga po piosenki jednego z naszych najbardziej lirycznych kompozytorów i najbardziej lubianych wykonawców, Seweryna Krajewskiego. Usłyszymy takie standardy polskiej muzyki popularnej, jak „Uciekaj moje serce”, „Kiedy mnie już nie będzie” czy „Nie jesteś sama”, jak również przeboje z repertuaru Czerwonych Gitar, m.in. „Anna Maria” i „Nie spoczniemy”. Nowe aranżacje przygotował towarzyszący wokalistce pianista Leszek Kołodziejski, a jako gość specjalny wystąpi znakomity wokalista jazzowy, Wojciech Myrczek.
Daniel Wyszogrodzki, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

W programie znajdą się m.in takie piosenki jak: tytułowa „Nie jesteś sama”, „Anna Maria”, ”Nie spoczniemy”, „Uciekaj moje serce”, „Kiedy mnie już nie będzie”, „Wielka miłość” i wiele innych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej