W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jak SI zmieni już wkrótce nasze życie? - dyskusja

Jak SI zmieni już wkrótce nasze życie? - dyskusja
Data rozpoczęcia 2023-06-27
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Federacja Fantastyki Feniks
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Sztuczna inteligencja to jeden z najbardziej popularnych tematów w science fiction. Wzbudza wiele emocji, szczególnie w ostatnich miesiącach, kiedy pojawił się powszechny dostęp do ChataGPT i innych aplikacji wykorzystujących AI. Widać, jak szybko rozwijają się technologie sztucznej inteligencji. Już teraz widać, że ta technologia w znacznym stopniu zmieni nasze życie i nasz świat. W jakim kierunku to pójdzie?

Wydarzenie jest częścią serii Fantastyczne Spotkania

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5 w Lublinie i rozpoczynają się o godzinie 18.00. Około 19.00 rozpoczyna się prelekcja, dyskusja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 21.00. W trakcie ich trwania można również grać w gry planszowe, fabularne, bitewne i karciane. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej