W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jak zorganizować samodzielną podróż?

Jak zorganizować samodzielną podróż?
Data rozpoczęcia 2021-04-15
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Vimeo ACKiM UMCS Chatka Żaka
Organizator ACKiM UMCS Chatka Żaka
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Wydarzenie jest częścią II Festiwalu Przez Świat. Spotkania z podróżą

Wydarzenie online na Vimeo Chatki Żaka

---

II Festiwal Przez Świat. Spotkania z podróżą będzie miał miejsce w dniach 15-18 kwietnia. Tegoroczna edycja odbędzie się online, a wszystkie prelekcje będzie można zobaczyć za darmo na Vimeo ACKiM UMCS Chatka Żaka.

Od czwartku do niedzieli Chatkę Żaka przejmą podróżnicy i opowiedzą o swoich wyprawach, które prowadziły od Syberii przez Himalaje, Indochiny, Etiopię, Stany Zjednoczone aż do Australii i Nowej Zelandii. Oprócz pokazów i relacji z podróży będzie można obejrzeć prezentacje dotyczące fotografii podróżniczej oraz przygotowywania do samodzielnych wyjazdów w różne strony świata.

W tej edycji głównymi gośćmi Festiwalu będą: Aldona i Daniel z Groszkiem czyli ekipa KamperManiak z opowieścią o wyprawie nad Bajkał oraz Agnieszka Dziadek - zdobywczyni Kolosa za 2019 r., która opowie o przejściu jednego z najdłuższych szlaków Ameryki Północnej, Appalachian Trail.